پاویون جیتکس GITEX2019

تاریخ شروع : ۱۳۹۸/۰۷/۱۴

تاریخ پایان : ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

وبسایت : http://www.irgitex.com

توضیحات این رویداد

معرفی نمایشگاه GITEX 2019

 

نمایشگاه فناورى اطلاعات و ارتباطات جیتکس پیرامون موضوعات روز دنیاى کامپیوتر و آخرین دستاوردهاى فناورى با حضور نمایندگانى از کشورهاى مختلف جهان از قاره‌هاى آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا هر ساله در مرکز تجارت جهانى شهر دبى در کشور امارات متحده عربى جهت محصولات گوناگون نظیر تکنولوژى صوتى، لوازم جانبی، بازیهای رایانه‌اى، سخت‌افزار و نرم‌افزار، خدمات اینترنت، خدمات فناورى و لپتاپ برگزار مى‌شود که همواره با کنفرانس‌ها و سخنرانى همراه بوده و هزاران نفر بازدیدکننده از سراسر جهان را به خود جلب مى‌کند.
جیتکس در حال راه‌اندازى بزرگترین جنبش جهانى شرکت‌هاى نوپا و نوآوراست. توانمندسازى کارآفرینان بیش از۳۵ کشوراز طریق ارائه موفقیت‌هایشان، تامین منابع مالى، پیدا کردن مسیر مناسب بازار، برقرارى ارتباط آنها با بیش از ۴۰۰ سرمایه‌گذار و ۲۰ هزار مدیر ارشد اجرایى از جمله اهداف برگزارى این نمایشگاه است.

 

حمایت کنندگان

- مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری

- سازمان توسعه تجارت

- صندوق نوآوری و شکوفایی

 

فراخوان حضور در نمایشگاه GITEX 2019

با عنایت به رویکرد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت کمک به صادرات محصولات دانش‌بنیان ساخت ایران و ایجاد/ تقویت برندهای ایرانی، کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری در نظر دارد تا از شرکت‌های منتخب تولیدی جهت حضور در نمایشگاه GITEX 2019 در قالب پاویون ملی ایران حمایت کند. لازم به ذکر است که به دلیل تعدد شرکت‌ها تنها درخواست شرکت‌هایی مورد بررسی قرار می‌گیرد که شرایط زیر را دارا باشند:

- دارا بودن تأییدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

- برخورداری از محصولات با کیفیت و قابل رقابت در عرصه بین‌المللی

- داشتن انگیزه و برنامه صادراتی بلند مدت

- داشتن الزامات زیرساختی لازم برای ارتباطات بین‌المللی (سایت، کاتالوگ و بروشور به زبان انگلیسی)

- داشتن گواهی‌های بین‌المللی برای محصولات صادراتی

 

** ثبت نام در پاویون از طریق لینک زیر امکان‌پذیر می‌باشد.